Services

Software Development

A+ A-

Firmamız ana faaliyet konusu olan yazılım geliştirme amacıyla kurulmuştur. Web tabanlı yazılım alanında oldukça uzun sayılabilecek 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerimizin özel ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda özel yazılım hizmetleri sunmaktadır.

 

Baş döndürücü bir hızla artan rekabet koşullarında sıfırdan yazılım yazmanın maliyet ve zaman kaybı başta olmak üzere bir çok olumsuz faktörlerini göz önünde bulundurduğumuzda çok yönlü olarak geliştirilmiş, uyarlama ve düzenlemelerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak, kısa sürede devreye alınabilecek yazılım geliştirme anlayışı ön plana çıkmaktadır.Sahip olduğumuz tüm ürünler, hazır kütüphane ve araçlar kendi Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilmiş olup ihtiyaçlar doğrultusunda en hızlı şekilde uyarlamalar ve geliştirmelerle en kısa ve kestirme yazılım çözümlerini sunmaktayız.

 

 

Proje teslimi sonrası oluşacak ihtiyaçların karşılanması adına yazılım geliştirmeleri, modül eklentileri kısa sürede ve etkin biçimde gerçekleştirilir. Yazılım geliştirme noktasında; müşteri ihtiyaçlarını en verimi şekilde çözecek, yalın ve sade, eğitimi kolay ve hızlı, en az maliyetle sonuç alma amacıyla yola çıkarız.

 

 

 

Detaylı bilgi için : www.entranet.com